Ласкаво просимо!

Одеса

Одяг великих розмірів в Одесі

Нові колекції одягу великих розмірів в Одесі

  • Колекція жіночого одягу «Осінь-зима» 2017/18 від MAT
  • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA
  • Активный
  • Колекція жіночого одягу «Осінь-зима» 2017/18 від MAT
  • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA
  • Нова колекція сезону осінь-зима 2017/18 від німецького бренду Pionier

  • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA

  • Нова колекція сезону осінь-зима 2017/18 від Manisa

Наймодніші та актуальні колекції кращих європейських брендів в Одесі

Чоловічий і жіночий одяг великих розмірів на всі випадки життя

Ми чекаємо на Вас!

Чоловічий і жіночий одяг великих розмірів в Одесі

Одеса славиться своїм колоритом. Ця унікальність і неповторність відбивається у всьому, в тому числі і в зовнішньому вигляді і стилі одягу місцевих жителів. Магазин одягу великих розмірів «Богатир» враховує цю особливість при підборі свого асортименту.

Ще зовсім недавно підібрати красивий і модний одяг на нестандартну фігуру було практично неможливо. Потрібно було витрачати багато часу на пересування по місту між магазинами та ринками, на копання по полицях і вішалкам в пошуках одягу відповідного розміру.

З появою спеціалізованого магазину чоловічого та жіночого одягу великих розмірів Одеса стала набагато ближче до світу високої моди для людей з повною фігурою. У нас представлені колекції популярних європейських брендів, які поповнюються з сезону в сезон.

Так жіночий одяг великих розмірів представлений в магазині в Одесі такими іменитими торговими марками, як Chalou, Sempre piu, Rabe, Persona, Marina Rinaldi, Steilmann, Mat fashion, Club of Comfort і багатьма іншими.

Чоловічий одяг великих розмірів представлений брендами Brax, Digel, Ragman. Pionier, Calamar, Jupiter, Bugatti, Casa Moda, Eternа та ін. У цьому переліку є марки високої моди і популярні бренди повсякденного одягу.

Таким чином, на сьогоднішній день вибір одягу великих розмірів в Україні не гірший, ніж у Європі. Підібрати гардероб чоловікові або жінці, які хочуть виглядати модно і стильно незалежно від своєї комплекції, не складе особливих труднощів.

Широка розмірна сітка (жіноча – 52-80; чоловіча – 58-82) дозволить підібрати одяг для фігури з будь-якими параметрами і особливостями. І кожна річ буде довго служити вам якістю, комфортом і зручністю в носінні. І хоча, мода сама по собі річ штучна, виглядати модно і одягатися елегантно і стильно хочуть усі. І кожен домагається цього по-своєму, в міру своїх уподобань та фінансових можливостей.

Магазин одягу великих розмірів порадує не тільки якістю, але і доступністю товарів. Ми не завищуємо ціни постачальників і тішимо клієнтів постійними знижками на колекції минулих сезонів. Для постійних покупців у нас діє дуже вигідна програма лояльності.

Наздогнати мінливою модою самому непросто. Пора підключати професіоналів магазину «Богатир», які нададуть повний спектр послуг зі створення вашого унікального оригінального стилю з урахуванням особливостей фігури.

Каталог чоловічого та жіночого одягу великих розмірів

Магазин «Богатир» Одеса

Александровський пр-т, 17

Магазин «BQ Concept» Одеса

вул. Пушкінська, 33